forkredit.com | swedtalk.com | | finntalk.com

Видатні випускники

Друк

Іваненко Валентина

. Posted in Інститут мистецтв

Заслужена артистка України, співачка, обдарована прекрасним лірико-колоратурним сопрано. Випускниця інституту мистецтв НПУ імені М.П. Драгоманова (1985 рік  випуску).

     Народилась 7 березня 1962 року в селі Шевченкове, Черкаської обл.

     Розпочала свій творчий шлях в Державній академічній хоровій капелі «Думка».

     У 1993 році була удостоєна першої премії і звання лауреата І Міжнародного конкурсу виконавців камерної музики «Золота осінь».

     З 1994 року працює солісткою в Державній  чоловічій хоровій капелі України імені Л.М. Ревуцького. Концерти Валентини Іваненко з успіхом проходять в Київській Національній філармонії України, обласних філармоніях, Будинку органної і камерної музики, Національній музичній академії імені П.І. Чайковського.

     У репертуарі співачки різноманітні програми старовинної, зарубіжної, російської, української музики, сольні партії у великих вокально-симфонічних творах А. Вівальді, Г.Ф. Генделя, В.А. Моцарта, Дж. Россіні, К. Орфа, а також музика сучасних авторів: Є. Станковича, Л. Дичко, А. Штогаренка та ін.

     Валентина Іваненко постійно займається благодійною  діяльністю і виступіє з концертними  програмами в школах, гімназіях, інтернатах, військових частинах, будинках культури. Частина її роботи - зустрічі зі слухачами, спілкування з дітьми, педагогами. З концертами-лекціями артистка виступала за кордоном, долучаючи зарубіжних слухачів до багатогранної української культури.

     Голос артистки постійно звучить по національному  радіо і телебаченню. Вона брала  участь у багатьох міжнародних фестивалях та мала великий успіх. «Український соловейко» - так вітають співачку вдячні слухачі Америки, Канади, Англії, Франції, Бельгії, Іспанії, Ізраїлю.
 
Друк

Андрієвський Борис Макійович

. Posted in Інститут корекційної педагогіки та психології

   Андрієвський Борис Макійович - доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки та методики початкової освіти Мукачівського державного університету.

   У 1965 році закінчив Київський державний педагогічнийінститут ім.О.М. Горького, спеціальність «Дефектологія».

Друк

Білоножко Павло Миколайович

. Posted in Інститут політології та права

Заступник керівника Головного управління у спарвах сім'ї та молоді КМДА

Друк

Білоусов Олександр Миколайович

. Posted in Інститут корекційної педагогіки та психології

   Білоусов Олександр Миколайович - магістр державного управління,  спеціаліст вищої категорії,  учитель-методист.Директор Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс імені В.Г. Короленка» Харківської обласної ради (школа-гімназія для сліпих).  Закінчив Київський державний педагогічний інститут ім. О.М. Горького та одержав спеціальність «Дефектологія»
 

Друк

Байрак Оксана Іванівна

. Posted in Інститут корекційної педагогіки та психології

Байрак  Оксана Іванівна (нар. 16 лютого 1964 р.) - відомий український кінорежисер.
     У  1988 році закінчила дефектологічний факультет Київського державного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова. Після закінчення університету.
     2   роки   працювала   вчителем-логопедом   в   м.   Києві.   В   1990   р.   вступила   на режисерський  факультет Інституту театрального  мистецтва  імені  І.  Карпенко-Карого.
     Автор багатьох художніх та документальних фільмів на актуальні соціальні теми.
     З 1999 року очолює «Studio Bayrak» - незалежну продюсерську студію України, яка займається випуском художніх фільмів та серіалів на замовлення провідних вітчизняних та російських телеканалів. З моменту заснування студії випущено більш ніж 20 художніх фільмів та серіалів.
     В 2007 році отримала нагороду в трьох номінаціях IV Національної премії кінобізнесу України та звання «Людина року» в кінобізнесі.

Назви Університету

Учительський інститут (з 1909 року)
Київський інститут народної освіти імені М. П. Драгоманова (КІНО) (з 1920 року)
Київський педагогічний інститут (з 1933 року)
Київський педагогічний інститут імені О. М. Горького (з 1936 року)
Київський педагогічний інститут імені М. П. Драгоманова (з 1991 року)
Київський державний університет імені М. П. Драгоманова (з 1993 року)
Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова (з 1997 р
оку)

Користувачі Online

0 користувачів і 34 гостей на сайті

Новини НПУ

Головна

Про університет: історія, структура, фотогалерея, контакти. Освітні послуги: абітурієнт, переведення та поновлення, аспірантура, докторантура, навчання іноземців. Освітні ресурси: Е-бібліотека, наукова бібліотека, дистанційні курси. Події та оголошення, форум, чат.
  • До уваги студентів, викладачів та працівників НПУ імені М.П. Драгоманова!        На базі Кабінету психології, що функціонує в структурі факультету психології нашого університету, на період карантину створено кризову консультативну групу.      У складі групи працюють досвідчені психологи, які нададуть кваліфіковану психологічну допомогу в форматі  онлайн-консультування. Діяльність групи спрямована на забезпечення психологічного супроводу студентів, викладачів та працівників НПУ імені М.П. Драгоманова.

  •      Вітаємо Анастасію Томашук, студентку 1 курсу, групи 1мпл, кафедри логопедії та логопсихології  з перемогою та здобуттям диплому І ступеня у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2019-2020 н. р. зі спеціальності 016 «Спеціальна освіта» (за нозологіями).      Науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри логопедії та логопсихології Наталія Володимирівна Чередніченко.      Вітаємо та бажаємо подальших успіхів у науковій діяльності та наступних перемог! Пресслужба університету

  •     Студентка 4 курсу спеціальності 016 Спеціальна освіта (Сурдопедагогіка) факультету спеціальної та інклюзивної освіти Мар’яна Кельман виборола перемогу (диплом І ступеня) у II етапі Всеукраїнсього конкурсу студентських наукових робіт у галузі знань «Цивільна безпека (Безпека життєдіяльності)», що проходив у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності (м. Львів, березень 2020 р.).    Вітаємо дипломантку та її наукового керівника доктора педагогічних наук, професора кафедри загальнотехнічних дисциплін та охорони праці інженерно-педагогічного факультету НПУ імені М.П. Драгоманова Світлану Вікторівну Шмалєй з перемогою, бажаємо подальших наукових звершень та досягнень! Пресслужба університету

  •       Шановні колеги!     У зв'язку з карантинними заходами щодо запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції святкування 185-річного ювілею Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова переноситься на вересень-жовтень 2020 р.       Офіційне запрошення буде надіслано вам після стабілізації епідемічної ситуації. З повагою та найкращими побажаннями ректор Віктор Андрущенко

  •       Вітаємо студента факультету інформатики Євгена Козолупа та його наукового керівника Василя Франчука з перемогою в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.      Євген Козолуп посів 3 місце на ІI етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напрямку "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті", що відбувся на базі Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького. Тема наукової роботи – «Методика навчання програмування в закладах загальної середньої освіти для 6-7 класів». Науковий керівник: кандидат педагогічних наук, професор кафедри комп'ютерної інженерії та освітніх вимірювань Василь Михайлович Франчук.      Вітаємо й бажаємо подальших наукових звершень та перемог! Пресслужба університету