Урочиста зустріч випускників Фізико-математичного факультету

Урочиста зустріч випускників фізико-математичного факультету за спеціальностями "Фізика" і "Математика" 1977 року випуску відбудеться 27 травня 2017 р. (субота) в центральному корпусі університету за адресою вул. Пирогова, 9. Початок зустрічі 0 12-00.
Прохання зареєструватися до 20 травня 2017 р. Оргкомітет.

Урочиста зустріч випускників Фізико-математичного інституту

ТРАВЕНЬ 2011 РОКУ

Урочисте засідання відбудеться у приміщені центрального корпусу університету, вул. Пирогова, 9.

Зустріч з випусниками з нагоди 175-тої річниці від дня заснування НПУ імені М.П.Драгоманова

11 січня 2010 року

з 14.00 до 15.00
Зустріч ректорату Університету з випускниками
Центральний корпус університету, вул. Пирогова, 9, ауд. 231.

• Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Демократія та освіта: викладання та навчання демократії в початковій школі та педагогічній освіті», яка проводиться в рамках спільного проекту факультету педагогіки та психології Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова факультету гуманітарних, спортивних та педагогічних наук університету Південно-Східної Норвегії «Розвиток культури демократії в педагогічній освіті в Україні, Норвегії та Палестині» 21 -22 квітня 2021 року. Демократія та освіта: викладання та навчання демократії в початковій школі та педагогічній освіті Мета конференції: консолідація зусиль освітянської спільноти щодо розуміння демократії в освіті, поширення історій успіху в рамках проекту та кращих практик впровадження демократичних перетворень у початковій та вищій школі.

•        На 74 році раптово пішов з життя відомий фізик-теоретик і організатор науки, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України та премії  ім. С.І. Пекаря НАН України, директор Інституту магнетизму НАН України та МОН України, член-кореспондент НАПН України, професор Горобець Юрій Іванович.

•       На 80-му році життя помер відомий український філософ, соціолог і політолог Микола Михальченко.

• 26 лютого 2021 року на вісімдесят третьому році життя відійшов у засвіти доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри теоретичних основ інформатики Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, академік Академії педагогічних наук України Мирослав Іванович Жалдак.