Урочиста зустріч випускників Фізико-математичного факультету

Урочиста зустріч випускників фізико-математичного факультету за спеціальностями "Фізика" і "Математика" 1977 року випуску відбудеться 27 травня 2017 р. (субота) в центральному корпусі університету за адресою вул. Пирогова, 9. Початок зустрічі 0 12-00.
Прохання зареєструватися до 20 травня 2017 р. Оргкомітет.

Урочиста зустріч випускників Фізико-математичного інституту

ТРАВЕНЬ 2011 РОКУ

Урочисте засідання відбудеться у приміщені центрального корпусу університету, вул. Пирогова, 9.

Зустріч з випусниками з нагоди 175-тої річниці від дня заснування НПУ імені М.П.Драгоманова

11 січня 2010 року

з 14.00 до 15.00
Зустріч ректорату Університету з випускниками
Центральний корпус університету, вул. Пирогова, 9, ауд. 231.

•    Напередодні Великодня здавна існує традиція прикрашати писанками дерево, яке вважається одним із головних символів світлого свята поряд з розфарбованими яйцями та  ароматними пасками.  Великоднє дерево - це не лише символ нового життя, але й чудове доповнення інтер’єру чи екстер’єру Вашої домівки. Щороку цю традицію продовжують студенти факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського, прикрашаючи дерева писанками біля свого навчального корпусу.

•    Вітаємо студентку І курсу магістратури спеціальності «Дошкільна освіта» Катерину Олександрівну Кушніровську, яка виборола Диплом ІІI ступеня на  ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Дошкільна освіта», який відбувся у Бердянському державному педагогічному університеті.

•    З 11 травня до 3 червня (до 18:00) 2021 р. триватиме реєстрація вступників, які планують складати ЄВІ з іноземної мови та ЄФВВ для вступу на навчання.    Нагадуємо, що ЄФВВ складають вступники на спеціальності "Право" і "Міжнародне право", а ЄВІ обов'язкове для УСІХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ!

•     Щиро вітаємо студентку І курсу магістратури спеціальності 013 «Початкова освіта» Голінську Тетяну Володимирівну, яка виборола Диплом ІІI ступеня на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузі «Освітні, педагогічні науки».

•     8 та 9 травня разом з усією Україною відзначаємо День пам'яті та примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.  У ці дні ми  вшановуємо мільйони тих, чиє життя забрала найстрашніша у світовій історії війна, пам’ятаємо їх мужність, силу духу та відвагу.     Ми знаємо ціну перемоги й з вдячністю згадуємо тих, хто віддав своє життя за наше щасливе майбутнє.