Іваненко Валентина

. Posted in Інститут мистецтв

Заслужена артистка України, співачка, обдарована прекрасним лірико-колоратурним сопрано. Випускниця інституту мистецтв НПУ імені М.П. Драгоманова (1985 рік  випуску).

Народилась 7 березня 1962 року в селі Шевченкове, Черкаської обл.

Розпочала свій творчий шлях в Державній академічній хоровій капелі «Думка».

У 1993 році була удостоєна першої премії і звання лауреата І Міжнародного конкурсу виконавців камерної музики «Золота осінь».

З 1994 року працює солісткою в Державній  чоловічій хоровій капелі України імені Л.М. Ревуцького. Концерти Валентини Іваненко з успіхом проходять в Київській Національній філармонії України, обласних філармоніях, Будинку органної і камерної музики, Національній музичній академії імені П.І. Чайковського.

У репертуарі співачки різноманітні програми старовинної, зарубіжної, російської, української музики, сольні партії у великих вокально-симфонічних творах А. Вівальді, Г.Ф. Генделя, В.А. Моцарта, Дж. Россіні, К. Орфа, а також музика сучасних авторів: Є. Станковича, Л. Дичко, А. Штогаренка та ін.

Валентина Іваненко постійно займається благодійною  діяльністю і виступіє з концертними  програмами в школах, гімназіях, інтернатах, військових частинах, будинках культури. Частина її роботи - зустрічі зі слухачами, спілкування з дітьми, педагогами. З концертами-лекціями артистка виступала за кордоном, долучаючи зарубіжних слухачів до багатогранної української культури.

Голос артистки постійно звучить по національному  радіо і телебаченню. Вона брала  участь у багатьох міжнародних фестивалях та мала великий успіх. «Український соловейко» - так вітають співачку вдячні слухачі Америки, Канади, Англії, Франції, Бельгії, Іспанії, Ізраїлю.

•    Домашнє насильство – найнебезпечніше. Чому? Бо воно проявляється там, де ми його найменше очікуємо. Так стверджує Христина Кіт, львівська гостя Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, адвокат, кандидат юридичних наук, голова Асоціації жінок-юристок України «ЮрФем», експерт з протидії домашньому насильству. На запрошення факультету політології та права 18 вересня 2018 року вона провела інтерактивну лекцію «ОСНОВНІ АСПЕКТИ ЗАХИСТУ ПРАВ ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА В УКРАЇНІ» для студентів та викладачів нашого університету.

•      Первинна профспілкова організація студентів Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова запрошує взяти участь у третій спортивно-інтелектуальній грі "Profsport", яка відбудеться 21-23 вересня 2018 року на території спортивно-оздоровчої бази НПУ "Берізка".      На учасників чекає кілька етапів, де вони мають продемонструвати згуртованість команди, її фізичну підготовку та інтелектуальні здібності. Серед таких – візитівка, нічний квест, туристичні змагання та інші (не менш цікаві й захоплюючі).    На території бази є умови для встановлення наметових таборів команд. Під час змагань працюватиме польова кухня й душ. Не втрачайте нагоди відчути себе справжніми туристами та поринути в атмосферу походу й пригод!    Подати заявку своєї команди ви можете в студентському профкомі (каб. 1-5 центрального корпусу НПУ імені М. П. Драгоманова, вул. Пирогова, 9). Чекаємо на вас! Прес-служба університету

•    Факультет політології та права і Центр правничої допомоги Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова запрошують співробітників та студентів університету на інтерактивну лекцію «ОСНОВНІ АСПЕКТИ ЗАХИСТУ ПРАВ ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА В УКРАЇНІ», яка відбудеться 18 вересня 2018 р. о 12:30 в ауд. 340 (вул. Пирогова, 9).    Лектор - ХРИСТИНА КІТ (адвокат, кандидат юридичних наук, голова Асоціації жінок-юристок України «ЮрФем», експерт з протидії домашньому насильству).

•    25−26 вересня 2018 р. у м. Києві відбудеться V Ювілейна міжнародна науково-практична конференція «Наукова еліта у розвитку держав».   Конференція проводиться відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 05.09.2018 р. №1/9−533.    Метою конференції є обговорення стратегічних питань розвитку освіти і науки, розширення міжнародного партнерства.

•     Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова має давні усталені традиції, серед яких і збереження та плекання історичної пам’яті, вшанування тих постатей, що залишили колосальний спадок – неоціненний творчий набуток, досвід, що передається молодшим поколінням, утверджуючи національну ідентичність у світі, приклад для наслідування та захоплення. Серед таких і Великий Маестро, Герой України, народний артист України Анатолій Авдієвський, який довгий час обіймав посаду декана факультету мистецтв університету й ім’я якого факультет тепер гордо носить.