Іваненко Валентина

. Posted in Інститут мистецтв

Заслужена артистка України, співачка, обдарована прекрасним лірико-колоратурним сопрано. Випускниця інституту мистецтв НПУ імені М.П. Драгоманова (1985 рік  випуску).

Народилась 7 березня 1962 року в селі Шевченкове, Черкаської обл.

Розпочала свій творчий шлях в Державній академічній хоровій капелі «Думка».

У 1993 році була удостоєна першої премії і звання лауреата І Міжнародного конкурсу виконавців камерної музики «Золота осінь».

З 1994 року працює солісткою в Державній  чоловічій хоровій капелі України імені Л.М. Ревуцького. Концерти Валентини Іваненко з успіхом проходять в Київській Національній філармонії України, обласних філармоніях, Будинку органної і камерної музики, Національній музичній академії імені П.І. Чайковського.

У репертуарі співачки різноманітні програми старовинної, зарубіжної, російської, української музики, сольні партії у великих вокально-симфонічних творах А. Вівальді, Г.Ф. Генделя, В.А. Моцарта, Дж. Россіні, К. Орфа, а також музика сучасних авторів: Є. Станковича, Л. Дичко, А. Штогаренка та ін.

Валентина Іваненко постійно займається благодійною  діяльністю і виступіє з концертними  програмами в школах, гімназіях, інтернатах, військових частинах, будинках культури. Частина її роботи - зустрічі зі слухачами, спілкування з дітьми, педагогами. З концертами-лекціями артистка виступала за кордоном, долучаючи зарубіжних слухачів до багатогранної української культури.

Голос артистки постійно звучить по національному  радіо і телебаченню. Вона брала  участь у багатьох міжнародних фестивалях та мала великий успіх. «Український соловейко» - так вітають співачку вдячні слухачі Америки, Канади, Англії, Франції, Бельгії, Іспанії, Ізраїлю.

•    Відповідно до угоди № 21 від 18.12.2017, підписаної ректором університету Віктором Андрущенком, між НПУ імені М.П.Драгоманова і Сколівською районною держадміністрацією, 8 і 9 лютого у гімназії м. Сколе проходили тренінги вчителів ЗОШ Сколівського району Львівської області.    Унікальність програми підвищення кваліфікації полягає в тому, що її проходили вчителі тих дисциплін, які свої уроки не часто проводять у комп’ютерних класах (української мови та літератури, фізики та ін.).

•      Обираєте навчальний заклад та маєте бажання дізнатися більше інформації про спеціальність «Культурологія»? факультет філософської освіти і науки підготував освітній проект «Культурологія», який допоможе отримати відповіді на всі запитання про особливості спеціальності і занурить в захоплюючий світ культури і мистецтва.    Культурологія – наука, яка вивчає смисли, втілені в результатах культурної діяльності людства. Провідні фахівці кафедри культурології запрошують на відкриті зустрічі із зацікавленими дізнатись найбільш актуальні і перспективні аспекти культурології.

•      Юридичний відділ НПУ імені М. П. Драгоманова розробив проект нових Правил внутрішнього розпорядку Університету, який після його розгляду на конференції трудового колективу має замінити Правила внутрішнього трудового розпорядку, прийняті у серпні 2011 р.     Згідно розпорядження ректора НПУ імені М. П. Драгоманова Віктора Андрущенка № 3 від 14 лютого 2017 року проректори, декани та керівники усіх структурних підрозділів Університету мають ознайомитися з проектом Правил внутрішнього розпорядку (завантажити тут >>>) і надати (якщо такі будуть) свої конкретні письмові пропозиції до юридичного відділу в термін до 01 березня 2018 року. Прес-служба університету

•     На 88-му році життя відійшов у вічність доктор філософських наук, професор Мирослав Володимирович Попович, член Наглядової ради Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, відомий громадський діяч, український вчений-філософ, академік НАН України, директор Інституту філософії імені Григорія Сковороди НАН України, заслужений діяч науки і техніки України.   Це велика втрата для усієї української спільноти. Нас залишив не просто фахівець у галузі культурології, логіки та методології науки, але й великий Вчений, Педагог, Людина з беззаперечним моральним авторитетом.

•   У Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова проводиться IV Всеукраїнська виставка-конкурс «Талановиті! Наполегливі! Успішні!».    7  лютого розпочато прийом творчих робіт дітей та молоді до 21 року. З деталями можна ознайомитися у Положенні.    24 лютого відбудеться підбиття підсумків та урочиста процедура нагородження переможців. Імпреза відбудеться за адресою: проспект Леся Курбаса, 2а (кафедра позашкільної освіти). Прес-служба університету