Інститут мистецтв

Іваненко Валентина

. Posted in Інститут мистецтв

Заслужена артистка України, співачка, обдарована прекрасним лірико-колоратурним сопрано. Випускниця інституту мистецтв НПУ імені М.П. Драгоманова (1985 рік  випуску).

Народилась 7 березня 1962 року в селі Шевченкове, Черкаської обл.

Розпочала свій творчий шлях в Державній академічній хоровій капелі «Думка».

У 1993 році була удостоєна першої премії і звання лауреата І Міжнародного конкурсу виконавців камерної музики «Золота осінь».

З 1994 року працює солісткою в Державній  чоловічій хоровій капелі України імені Л.М. Ревуцького. Концерти Валентини Іваненко з успіхом проходять в Київській Національній філармонії України, обласних філармоніях, Будинку органної і камерної музики, Національній музичній академії імені П.І. Чайковського.

У репертуарі співачки різноманітні програми старовинної, зарубіжної, російської, української музики, сольні партії у великих вокально-симфонічних творах А. Вівальді, Г.Ф. Генделя, В.А. Моцарта, Дж. Россіні, К. Орфа, а також музика сучасних авторів: Є. Станковича, Л. Дичко, А. Штогаренка та ін.

Валентина Іваненко постійно займається благодійною  діяльністю і виступіє з концертними  програмами в школах, гімназіях, інтернатах, військових частинах, будинках культури. Частина її роботи - зустрічі зі слухачами, спілкування з дітьми, педагогами. З концертами-лекціями артистка виступала за кордоном, долучаючи зарубіжних слухачів до багатогранної української культури.

Голос артистки постійно звучить по національному  радіо і телебаченню. Вона брала  участь у багатьох міжнародних фестивалях та мала великий успіх. «Український соловейко» - так вітають співачку вдячні слухачі Америки, Канади, Англії, Франції, Бельгії, Іспанії, Ізраїлю.

Макаренко Ольга

. Posted in Інститут мистецтв

Народна артистка України - співачка, актриса, доцент кафедри  «Теорії та методики постановки голосу»  НПУ імені М.П. Драгоманова, з числа  тих українських митців, які протягом всього життя робили честь і славу  українському мистецтву у світі. її помітно вирізняє сильний, рідкісний за густим тембральним окрасом голос, яким співачка володіє з віртуозною легкістю. Серйозно займалась народним вокалом з дитинства.

Ольга Макаренко народилася 12 червня 1958 року у родині, де завжди любили та вміли  співати. Випускниця інституту мистецтв НПУ імені М.П. Драгоманова випуску 2008 року.

Вона  багато гастролює. її репертуар увібрав  в себе величезну палітру музичних стилів та напрямків - від народних пісень до композицій в естрадному стилі, багато з яких стали класикою української естради. Але, звісно ж, головною в творчості Ольги була й лишається народна музика, яку люблять мільйони людей.

Окремим етапом творчості в музичній кар'єрі  співачки стало знайомство з прекрасним артистом, композитором та виконавцем - Миколою Мозговим. Ольга Макаренко стала однією з найкращих виконавицей його пісень, серед них легендарні «Зачаровані слова», «Веснянка» и «Любов останньою ніколи не буває».

Головна її привабливість для слухачів заключається в тому, що співачка залишається  вірною народній манері виконання. Народність проявляється в постановці голосу, у простоті, стриманості поведінки на сцені, і, нарешті, у доборі репертуару: пісні Ольги завжди ліричні, наспівні, в них немає випадкових, нічого не значущих, пустих слів.

•    Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної наукової конференції «Асимптотичні методи в теорії диференціальних рівнянь», присвяченої 85-річчю відомого українського математика, педагога та організатора освіти Миколи Івановича Шкіля. Конференція відбуватиметься 13-14 грудня 2017 року в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова.   Організатори конференції: Міністерство освіти і науки України, Національний педагогічний університет імені  М. П. Драгоманова, Національна академія педагогічних наук України, Інститут математики Національної академії наук України, Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

•       Запрошуємо на благодійний ярмарок "Українські традиції", який відбудеться 13 грудня 2017 року у гуманітарному корпусі (1 поверх) з 10.00 до 16.00. На Вас чекають: страви української кухні, закарпатський чай, фотосесія та українська народна музика. Ласкаво просимо!      Прес-служба університету

•    Коледж Європи – європейська інституція вищої освіти – пропонує широкий спектр стипендій для випускників університетів з країн Європейської політики сусідства, зокрема з України. Стипендії на навчання протягом 2018-2019 років покривають вартість навчання, проживання, харчування та дорожні витрати. Дедлайн - 17 січня 2018р.

•    Міжнародна літня школа в Осло щороку проводить курси бакалаврського та магістерського рівнів,  пропонуючи близько 50 стипендій, що покривають вартість участі. Українські учасники також можуть подавати заявки. Дедлайн - 1 лютого 2018 р. (далі - англ.).

•   25 листопада 2017 року в місті Києві в спорткомплексі "Економіст" Національної академії державного управління при Президентові України відбувся II Чемпіонат України UNPF з пауерліфтингу та окремих дисциплін серед студентів», на якому студент 2 курсу спеціальності "Комп'ютерні науки" факультету інформатики НПУ імені М.П. Драгоманова Репянчин Олександр зайняв І місце у жимі штанги лежачи. Вітаємо нашого атлета і його тренерів Андрія Топчия та Юлію Топчий з таким досягненням, бажаємо йому подальших перемог і міцного здоров'я! Прес-служба університету