Урочиста зустріч випускників Фізико-математичного факультету

Урочиста зустріч випускників фізико-математичного факультету за спеціальностями "Фізика" і "Математика" 1977 року випуску відбудеться 27 травня 2017 р. (субота) в центральному корпусі університету за адресою вул. Пирогова, 9. Початок зустрічі 0 12-00.
Прохання зареєструватися до 20 травня 2017 р. Оргкомітет.

Урочиста зустріч випускників Фізико-математичного інституту

ТРАВЕНЬ 2011 РОКУ

Урочисте засідання відбудеться у приміщені центрального корпусу університету, вул. Пирогова, 9.

Зустріч з випусниками з нагоди 175-тої річниці від дня заснування НПУ імені М.П.Драгоманова

11 січня 2010 року

з 14.00 до 15.00
Зустріч ректорату Університету з випускниками
Центральний корпус університету, вул. Пирогова, 9, ауд. 231.

•      В межах Політико-правового лекторію, організованого факультетом політології та права для студентів та співробітників НПУ імені М. П. Драгоманова, 17 жовтня 2018 року відбулась відкрита інтерактивна лекція кандидата наук з державного управління Ірини Верещук на тему: «Як зробити «сіру зону Європи» менш сірою».

•      Запрошуємо відвідати Десяту міжнародну виставку «Інноватика в сучасній освіті» та Восьму міжнародну виставку освіти за кордоном «World Edu».     Цьогоріч у роботі експозицій візьмуть участь 550 учасників із 25 регіонів України, Чехії, Словаччини, Польщі, Болгарії, США, Франції.    НПУ імені М.П.Драгоманова представить свій проект «Організація змішаного навчання (blended learning) в університеті  із застосуванням інтерактивних smart-технологій».

•      23 жовтня 2018 року о 16:30 запрошуємо відвідати зустріч із заслуженим учителем України С.О.Ліфицем.     Сергій Олександрович – учитель математики Харківського фізико-математичного ліцею №27. Його учні здобули 22 медалі Міжнародних математичних олімпіад (IMO), ставали призерами і переможцями Європейських олімпіад для дівчат.      Місце проведення: ауд.448, ЦК НПУ імені М.П.Драгоманова.      Для участі потрібно зареєструватися за посиланням.   Прес-служба університету

•    Щороку для студентів ІІ курсу напряму «Філософія» і «Дизайн» організовується культурологічна практика, яка має на меті ознайомити студентів з діяльністю провідних культурно-мистецьких закладів столиці. Протягом місяця студенти відвідують найкращі музеї і виставки, читають культурологічні книжки і переглядають фахові кінострічки.

•   Дбаючи про те, щоб наші студенти стали справжніми професіоналами своєї справи, Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова створює всі необхідні умови для їхнього професійного становлення. От і першокурсники-міжнародники факультету психології вже починають переймати досвід своїх шанованих майбутніх колег.