Байрак Оксана Іванівна

. Posted in Інститут корекційної педагогіки та психології

Байрак  Оксана Іванівна (нар. 16 лютого 1964 р.) - відомий український кінорежисер.
     У  1988 році закінчила дефектологічний факультет Київського державного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова. Після закінчення університету.
     2   роки   працювала   вчителем-логопедом   в   м.   Києві.   В   1990   р.   вступила   на режисерський  факультет Інституту театрального  мистецтва  імені  І.  Карпенко-Карого.
     Автор багатьох художніх та документальних фільмів на актуальні соціальні теми.
     З 1999 року очолює «Studio Bayrak» - незалежну продюсерську студію України, яка займається випуском художніх фільмів та серіалів на замовлення провідних вітчизняних та російських телеканалів. З моменту заснування студії випущено більш ніж 20 художніх фільмів та серіалів.
     В 2007 році отримала нагороду в трьох номінаціях IV Національної премії кінобізнесу України та звання «Людина року» в кінобізнесі.

•      В межах Політико-правового лекторію, організованого факультетом політології та права для студентів та співробітників НПУ імені М. П. Драгоманова, 17 жовтня 2018 року відбулась відкрита інтерактивна лекція кандидата наук з державного управління Ірини Верещук на тему: «Як зробити «сіру зону Європи» менш сірою».

•      Запрошуємо відвідати Десяту міжнародну виставку «Інноватика в сучасній освіті» та Восьму міжнародну виставку освіти за кордоном «World Edu».     Цьогоріч у роботі експозицій візьмуть участь 550 учасників із 25 регіонів України, Чехії, Словаччини, Польщі, Болгарії, США, Франції.    НПУ імені М.П.Драгоманова представить свій проект «Організація змішаного навчання (blended learning) в університеті  із застосуванням інтерактивних smart-технологій».

•      23 жовтня 2018 року о 16:30 запрошуємо відвідати зустріч із заслуженим учителем України С.О.Ліфицем.     Сергій Олександрович – учитель математики Харківського фізико-математичного ліцею №27. Його учні здобули 22 медалі Міжнародних математичних олімпіад (IMO), ставали призерами і переможцями Європейських олімпіад для дівчат.      Місце проведення: ауд.448, ЦК НПУ імені М.П.Драгоманова.      Для участі потрібно зареєструватися за посиланням.   Прес-служба університету

•    Щороку для студентів ІІ курсу напряму «Філософія» і «Дизайн» організовується культурологічна практика, яка має на меті ознайомити студентів з діяльністю провідних культурно-мистецьких закладів столиці. Протягом місяця студенти відвідують найкращі музеї і виставки, читають культурологічні книжки і переглядають фахові кінострічки.

•   Дбаючи про те, щоб наші студенти стали справжніми професіоналами своєї справи, Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова створює всі необхідні умови для їхнього професійного становлення. От і першокурсники-міжнародники факультету психології вже починають переймати досвід своїх шанованих майбутніх колег.