Інститут корекційної педагогіки та психології

Андрієвський Борис Макійович

. Posted in Інститут корекційної педагогіки та психології

Андрієвський Борис Макійович - доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки та методики початкової освіти Мукачівського державного університету.

У 1965 році закінчив Київський державний педагогічнийінститут ім.О.М. Горького, спеціальність «Дефектологія».

Білоусов Олександр Миколайович

. Posted in Інститут корекційної педагогіки та психології

Білоусов Олександр Миколайович - магістр державного управління,  спеціаліст вищої категорії,  учитель-методист.Директор Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс імені В.Г. Короленка» Харківської обласної ради (школа-гімназія для сліпих).  Закінчив Київський державний педагогічний інститут ім. О.М. Горького та одержав спеціальність «Дефектологія»

Байрак Оксана Іванівна

. Posted in Інститут корекційної педагогіки та психології

Байрак  Оксана Іванівна (нар. 16 лютого 1964 р.) - відомий український кінорежисер.
     У  1988 році закінчила дефектологічний факультет Київського державного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова. Після закінчення університету.
     2   роки   працювала   вчителем-логопедом   в   м.   Києві.   В   1990   р.   вступила   на режисерський  факультет Інституту театрального  мистецтва  імені  І.  Карпенко-Карого.
     Автор багатьох художніх та документальних фільмів на актуальні соціальні теми.
     З 1999 року очолює «Studio Bayrak» - незалежну продюсерську студію України, яка займається випуском художніх фільмів та серіалів на замовлення провідних вітчизняних та російських телеканалів. З моменту заснування студії випущено більш ніж 20 художніх фільмів та серіалів.
     В 2007 році отримала нагороду в трьох номінаціях IV Національної премії кінобізнесу України та звання «Людина року» в кінобізнесі.

Бех Іван Дмитрович

. Posted in Інститут корекційної педагогіки та психології

Бех Іван Дмитрович - доктор психологічних наук, професор, дійсний член НАПН України, директор Інституту проблем виховання НАПН України. У 1964 році закінчив Київський державний педагогічний інститут ім. О.М. Горького та одержав спеціальність «Дефектологія, педагогіка та методика початкової освіти».

Бондар Віталій Іванович

. Posted in Інститут корекційної педагогіки та психології

Бондар Віталій Іванович - доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПН України, директор Науково-дослідного центру інклюзивної освіти Інституту корекційної педагогіки та психології НПУ імені М.П. Драгоманова. У 1965 році закінчив Київський державний педагогічний інститут ім. О.М. Горького та одержав спеціальність «Дефектологія».

•      Запрошуємо вас до участі у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції  «Наукова спадщина академіка Івана Зязюна у вимірах сучасності та майбутнього», яка відбудеться 11-12 квітня 2019 р. на базі Національного університету “Чернігівський колегіум” імені Т.Г. Шевченка.      Детальну інформацію та умови ви можете знайти в інформаційному листі >>> Прес-служба університету

•           Шановний Вікторе Петровичу!    Вітаю Вас із презентацією Вашої книги, котра, на мою думку, є дуже актуальною наразі для України.    У період геополітичних трансформацій, суспільних та економічних перетворень в Україні, її захисту від агресії РФ тощо саме структуроване громадянське суспільство – запорука наших перемог і процвітання в майбутньому.    Важливо, щоб влада, бізнес та активна частина нашого соціуму – волонтери, інтелігенція, науковці – працювали разом над тими завданнями, які відповідають національним інтересам та сприяють благополуччю як держави, так і кожного окремого громадянина.

•     Шановний Вікторе Петровичу!    Прийміть щирі вітання від Міністерства освіти і науки України і від мене особисто з нагоди Вашого ювілею – 70-річчя від дня народження!    Ваш трудовий шлях є взірцем гармонійного поєднання талановитого вченого, відомого громадського і державного діяча, прикладом науково-педагогічної діяльності та вірного служіння обраній справі.   Своєю плідною працею Ви зробили вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів для вітчизняної освіти і науки, які сьогодні беруть активну участь у впровадженні Нової української школи.   Ваш професіоналізм, життєва мудрість, широка ерудиція, справедливість та гострий розум здобули повагу та заслужений авторитет серед університетської спільноти.    Зичу Вам, шановний Вікторе Петровичу, міцного здоров’я, благополуччя, життєвого оптимізму, невичерпної енергії, творчої наснаги та подальших професійних успіхів на благо розвитку нашої держави. Міністр освіти і науки України Лілія ГРИНЕВИЧ

•    20 грудня 2018 року у Блакитній залі НПУ імені М.П.Драгоманова відбулося засідання трудового колективу університету.

•    Дорога Драгомановська родино! Шановні викладачі, студенти та співробітники університету! Щиро вітаю вас з Новим роком та Різдвом Христовим!     Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть вам і вашим родинам добро, мир і достаток! Нехай 2019 рік виправдає усі ваші найзаповітніші надії і сподівання, а у ваших оселях повсякчас хай будуть душевне тепло, взаєморозуміння й любов! Нехай Новий рік буде для вас роком здійснення мрій та бажань, а поруч – тільки вірні і віддані друзі! Бажаю всім вам міцного здоров’я, миру і достатку у ваших домівках, особистого щастя та плідної праці на благо рідної України!     Хай рік новий із щастям ввійде у кожен дім, а тепло різдвяної свічки зігріє серце і сповнить душевною рівновагою та благополуччям! Нехай світла різдвяна зірка осяє ваш шлях, колядки наповнять оселю сміхом і радістю, принесуть вам і вашим близьким мир, добро і злагоду!       З Новим роком! З Різдвом Христовим! Щиро Ваш ректор Віктор Андрущенко