Інститут корекційної педагогіки та психології

Андрієвський Борис Макійович

. Posted in Інститут корекційної педагогіки та психології

Андрієвський Борис Макійович - доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки та методики початкової освіти Мукачівського державного університету.

У 1965 році закінчив Київський державний педагогічнийінститут ім.О.М. Горького, спеціальність «Дефектологія».

Білоусов Олександр Миколайович

. Posted in Інститут корекційної педагогіки та психології

Білоусов Олександр Миколайович - магістр державного управління,  спеціаліст вищої категорії,  учитель-методист.Директор Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс імені В.Г. Короленка» Харківської обласної ради (школа-гімназія для сліпих).  Закінчив Київський державний педагогічний інститут ім. О.М. Горького та одержав спеціальність «Дефектологія»

Байрак Оксана Іванівна

. Posted in Інститут корекційної педагогіки та психології

Байрак  Оксана Іванівна (нар. 16 лютого 1964 р.) - відомий український кінорежисер.
     У  1988 році закінчила дефектологічний факультет Київського державного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова. Після закінчення університету.
     2   роки   працювала   вчителем-логопедом   в   м.   Києві.   В   1990   р.   вступила   на режисерський  факультет Інституту театрального  мистецтва  імені  І.  Карпенко-Карого.
     Автор багатьох художніх та документальних фільмів на актуальні соціальні теми.
     З 1999 року очолює «Studio Bayrak» - незалежну продюсерську студію України, яка займається випуском художніх фільмів та серіалів на замовлення провідних вітчизняних та російських телеканалів. З моменту заснування студії випущено більш ніж 20 художніх фільмів та серіалів.
     В 2007 році отримала нагороду в трьох номінаціях IV Національної премії кінобізнесу України та звання «Людина року» в кінобізнесі.

Бех Іван Дмитрович

. Posted in Інститут корекційної педагогіки та психології

Бех Іван Дмитрович - доктор психологічних наук, професор, дійсний член НАПН України, директор Інституту проблем виховання НАПН України. У 1964 році закінчив Київський державний педагогічний інститут ім. О.М. Горького та одержав спеціальність «Дефектологія, педагогіка та методика початкової освіти».

Бондар Віталій Іванович

. Posted in Інститут корекційної педагогіки та психології

Бондар Віталій Іванович - доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПН України, директор Науково-дослідного центру інклюзивної освіти Інституту корекційної педагогіки та психології НПУ імені М.П. Драгоманова. У 1965 році закінчив Київський державний педагогічний інститут ім. О.М. Горького та одержав спеціальність «Дефектологія».

•    Відповідно до угоди № 21 від 18.12.2017, підписаної ректором університету Віктором Андрущенком, між НПУ імені М.П.Драгоманова і Сколівською районною держадміністрацією, 8 і 9 лютого у гімназії м. Сколе проходили тренінги вчителів ЗОШ Сколівського району Львівської області.    Унікальність програми підвищення кваліфікації полягає в тому, що її проходили вчителі тих дисциплін, які свої уроки не часто проводять у комп’ютерних класах (української мови та літератури, фізики та ін.).

•      Обираєте навчальний заклад та маєте бажання дізнатися більше інформації про спеціальність «Культурологія»? факультет філософської освіти і науки підготував освітній проект «Культурологія», який допоможе отримати відповіді на всі запитання про особливості спеціальності і занурить в захоплюючий світ культури і мистецтва.    Культурологія – наука, яка вивчає смисли, втілені в результатах культурної діяльності людства. Провідні фахівці кафедри культурології запрошують на відкриті зустрічі із зацікавленими дізнатись найбільш актуальні і перспективні аспекти культурології.

•      Юридичний відділ НПУ імені М. П. Драгоманова розробив проект нових Правил внутрішнього розпорядку Університету, який після його розгляду на конференції трудового колективу має замінити Правила внутрішнього трудового розпорядку, прийняті у серпні 2011 р.     Згідно розпорядження ректора НПУ імені М. П. Драгоманова Віктора Андрущенка № 3 від 14 лютого 2017 року проректори, декани та керівники усіх структурних підрозділів Університету мають ознайомитися з проектом Правил внутрішнього розпорядку (завантажити тут >>>) і надати (якщо такі будуть) свої конкретні письмові пропозиції до юридичного відділу в термін до 01 березня 2018 року. Прес-служба університету

•     На 88-му році життя відійшов у вічність доктор філософських наук, професор Мирослав Володимирович Попович, член Наглядової ради Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, відомий громадський діяч, український вчений-філософ, академік НАН України, директор Інституту філософії імені Григорія Сковороди НАН України, заслужений діяч науки і техніки України.   Це велика втрата для усієї української спільноти. Нас залишив не просто фахівець у галузі культурології, логіки та методології науки, але й великий Вчений, Педагог, Людина з беззаперечним моральним авторитетом.

•   У Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова проводиться IV Всеукраїнська виставка-конкурс «Талановиті! Наполегливі! Успішні!».    7  лютого розпочато прийом творчих робіт дітей та молоді до 21 року. З деталями можна ознайомитися у Положенні.    24 лютого відбудеться підбиття підсумків та урочиста процедура нагородження переможців. Імпреза відбудеться за адресою: проспект Леся Курбаса, 2а (кафедра позашкільної освіти). Прес-служба університету