Франчук Наталія Петрівна

Жін.
Країна
Населений пункт
с. Соколівка Буського р-н. Львівської обл.
Факультет/Інститут
факультет іноземної філології
Спеціальність
німецька мова та література
Посада
завідувач лабораторії Інституту інформатики
Рік випуску
Примітка
2007 році закінчила другу вищу освіту за спеціальністю математика інформатика

Контактні дані

044-239-30-05
ICQ
Skype
netyfr

•   Черговий щорічний Міжуніверситетський фестиваль-конкурс аматорського мистецтва ФArt відгримів у стінах Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова. Цього року участь взяли більше ста учасників із 6 університетів України.

•         У продовження реалізації задуманого створити біля свого навчального корпусу невеличкий скверик з зеленими насадженнями та лавками для відпочинку та прогулянок студентський актив факультету історичної освіти спільно з адміністрацією факультету та університету на минулих вихідних зайнявся висадкою зелених насаджень.      До цієї справи долучився і проректор з навчально-методичної роботи гуманітарних факультетів Ігор Вєтров.

•    Щоосені в НПУ імені М.П.Драгоманова відбувається подія, що об’єднує абсолютно всіх студентів, незалежно від курсу, факультету чи спеціальності. Ключовими ж фігурами цієї події є першокурсники. Так, мова йде про Дебют, або ж Лігу факультетів.

•   Драгомановський університет постійно розвивається, і яскравим прикладом цьому стало відкриття на його базі Школи освітніх ініціатив, яке відбулося 8 листопада 2018 року.

•     Дорогі наші студенти! Зараз у вас найпрекрасніший час у житті, адже ви постійно пізнаєте щось нове і цікаве. Своїми знаннями, креативністю та критичним мисленням ви змінюєте цей світ на краще. Попереду у вас прекрасні перспективи та пам’ятайте, що саме від вас залежить майбутнє України. І кожен ваш успіх, кожна ваша перемога – це крок вперед у розвитку нашої держави! Ви – цвіт української нації, прогресивна й активна сила, що рухає її вперед.    Вітаємо вас з Міжнародним днем студента! І нехай ваша цікавість у пізнанні нового ніколи не згасне. Відкривайте для себе нові кордони знань і горизонти успіхів, не зупиняйтесь на досягнутому, ставте собі нові цілі та сміливо підкорюйте нові вершини. Завжди вірте у свої сили. Великих вам прагнень і цікавих відкриттів, ніколи не втрачайте інтересу до всього нового й невідомого. Захоплюючої вам подорожі по світу знань!    Завжди пам’ятайте, що студент у НПУ імені М. П. Драгоманова є центральною постаттю в університеті. Й адміністрація, й увесь професорсько-викладацький склад нашого вишу завжди радий вислухати і допомогти вам у будь-якому питанні, реалізації ваших задумів і проектів. Адже студенти у нас – найкращі!!! З найкращими побажаннями ректор Віктор Андрущенко