Бех Іван Дмитрович

. Posted in Інститут корекційної педагогіки та психології

Бех Іван Дмитрович - доктор психологічних наук, професор, дійсний член НАПН України, директор Інституту проблем виховання НАПН України. У 1964 році закінчив Київський державний педагогічний інститут ім. О.М. Горького та одержав спеціальність «Дефектологія, педагогіка та методика початкової освіти».

•    Домашнє насильство – найнебезпечніше. Чому? Бо воно проявляється там, де ми його найменше очікуємо. Так стверджує Христина Кіт, львівська гостя Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, адвокат, кандидат юридичних наук, голова Асоціації жінок-юристок України «ЮрФем», експерт з протидії домашньому насильству. На запрошення факультету політології та права 18 вересня 2018 року вона провела інтерактивну лекцію «ОСНОВНІ АСПЕКТИ ЗАХИСТУ ПРАВ ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА В УКРАЇНІ» для студентів та викладачів нашого університету.

•      Первинна профспілкова організація студентів Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова запрошує взяти участь у третій спортивно-інтелектуальній грі "Profsport", яка відбудеться 21-23 вересня 2018 року на території спортивно-оздоровчої бази НПУ "Берізка".      На учасників чекає кілька етапів, де вони мають продемонструвати згуртованість команди, її фізичну підготовку та інтелектуальні здібності. Серед таких – візитівка, нічний квест, туристичні змагання та інші (не менш цікаві й захоплюючі).    На території бази є умови для встановлення наметових таборів команд. Під час змагань працюватиме польова кухня й душ. Не втрачайте нагоди відчути себе справжніми туристами та поринути в атмосферу походу й пригод!    Подати заявку своєї команди ви можете в студентському профкомі (каб. 1-5 центрального корпусу НПУ імені М. П. Драгоманова, вул. Пирогова, 9). Чекаємо на вас! Прес-служба університету

•    Факультет політології та права і Центр правничої допомоги Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова запрошують співробітників та студентів університету на інтерактивну лекцію «ОСНОВНІ АСПЕКТИ ЗАХИСТУ ПРАВ ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА В УКРАЇНІ», яка відбудеться 18 вересня 2018 р. о 12:30 в ауд. 340 (вул. Пирогова, 9).    Лектор - ХРИСТИНА КІТ (адвокат, кандидат юридичних наук, голова Асоціації жінок-юристок України «ЮрФем», експерт з протидії домашньому насильству).

•    25−26 вересня 2018 р. у м. Києві відбудеться V Ювілейна міжнародна науково-практична конференція «Наукова еліта у розвитку держав».   Конференція проводиться відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 05.09.2018 р. №1/9−533.    Метою конференції є обговорення стратегічних питань розвитку освіти і науки, розширення міжнародного партнерства.

•     Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова має давні усталені традиції, серед яких і збереження та плекання історичної пам’яті, вшанування тих постатей, що залишили колосальний спадок – неоціненний творчий набуток, досвід, що передається молодшим поколінням, утверджуючи національну ідентичність у світі, приклад для наслідування та захоплення. Серед таких і Великий Маестро, Герой України, народний артист України Анатолій Авдієвський, який довгий час обіймав посаду декана факультету мистецтв університету й ім’я якого факультет тепер гордо носить.