Безпалько Ольга Володимирівна

. Posted in Інститут педагогіки та психології

Доктор педагогічних наук, доцент.

Освіта У 1982 році закінчила з відзнакою Прилуцьке педагогічне училище імені І.Я. Франка за спеціальністю «Початкове навчання».
У 1987 році закінчила з відзнакою Київський педагогічний інститут імені М. Горького за спеціальністю «Педагогіка та психологія», здобула кваліфікацію «Викладач-дослідник з педагогіки та психології».

Досвід роботи 1987-1995- викладач кафедри соціальної педагогіки педагогічного університету імені М.П. Драгоманова
1995-1997 – аспірант кафедри соціальної педагогіки НПУ імені М.П. Драгоманова
1997- вересень 2007 – старший викладач, доцент кафедри соціальної педагогіки НПУ імені М.П. Драгоманова
2007- 2008 – завідувач кафедри соціальної педагогіки та корекційної освіти КМПУ імені Б.Д. Грінченка

з 04.01.2008 по теперішній час – директор Інституту психології і соціальної педагогіки КМПУ імені Б.Д. Грінченка

Наукова діяльність1997 р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.01 «Формування готовності студентів педвузу до проектування організаційних форм виховної діяльності».
2007 р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук за спеціальністю 13.00.05 «Теорія і практика соціально-педагогічної роботи з дітьми та учнівською молоддю в територіальній громаді».
Досліджує питання соціально-педагогічної роботи з дітьми та учнівською молоддю в різних соціальних інституціях територіальної громади. Здійснює наукове керівництво соціально-педагогічними дослідженнями магістрантів і аспірантів.
Автор понад 80 наукових праць з проблем соціального виховання та соціальної педагогіки, у тому числі співавтор 12 підручників та навчально-методичних посібників, автор навчальних посібників «Соціальна педагогіка в схемах і таблицях», «Соціальна робота в громаді», «Соціальна педагогіка: схеми, таблиці, коментарі», які рекомендовані Міністерством освіти і науки України.
Працювала членом робочих груп Державної соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді,  консультантом, тренером та експертом у соціальних проектах міжнародних неурядових організацій (ПРООН ЮНЕЙДС, ЮНІСЕФ, Український фонд „Благополуччя дітей”, Представництво благодійної організації „Кожній дитині” в Україні, Представництво благодійної організації „Надія і житло для дітей” в Україні), які реалізовувалися за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.

Викладає дисципліни «Соціальна педагогіка», «Актуальні проблеми соціально-педагогічної роботи», «Соціальне проектування»

Нагороджена знаком „Відмінник освіти” (2002 р.),  знаком „За активну громадську діяльність” Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту (2006 р.), Подякою міського голови м. Києва (2008 р.).

•      Уже вшосте Первинна профспілкова організація студентів проводить випуск студентів-активістів Центру культури і мистецтв, Студентського наукового товариства імені Григорія Волинки, Студентського Парламенту, Профспілки та ін.

•       В рамках науково-мистецького проекту «Україна в Європейському просторі: спільні цінності освіти та мистецтва», який відбувся на початку травня цього року, делегація Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова у складі декана факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського Василя Ілліча Федоришина, студентського камерного оркестру та викладачів різних факультетів університету здійснила тур такими країнами як Чехія, Німеччина, Бельгія, Франція, Австрія, Польща, провівши наукові конференції та концерти в Карловому Університеті (Прага, Чехія),

•     Шановні абітурієнти, батьки і ті, кого цікавить питання вступної кампанії 2018 року!  Усім, хто склав цьогоріч ЗНО і готується вступати до омріяного закладу вищої освіти, але все ще губиться у всіх цих правилах та умовах вступу, радимо переглянути цей сюжет >>> https://www.youtube.com/watch?v=7XbhI-NS42o  Відповідальний секретар Приймальної комісії Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова професор Тарас Олексійович Олефіренко відвідав програму на радіо «Голос Столиці», де розповів про всі тонкощі вступу, що потрібно знати і як діяти кожному вступнику та багато іншого...    Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова цього року пропонує більше сотні різноманітних спеціальностей. А щоб не розгубитися у них, скористайтеся наступною програмою, яка, безсумнівно, допоможе Вам із вибором: http://vstup.npu.edu.ua/uk-ua/obery-svoyu-spetsialnist Прес-служба університету

•    Спеціальна освіта в Україні. Яка вона нині? Як її отримати? Які спеціалізації пропонує факультет корекційної педагогіки та психології НПУ імені М. П. Драгоманова?      Хочете почути відповіді – програма «Непростий вибір» (ефір від 19 червня 2018 року) на RADIO HAYAT, де доктор педагогічних наук, професор, заступниця декана факультету корекційної педагогіки та психології НПУ імені М. П. Драгоманова Світлана Федоренко і магістрантка цього факультету Інна Ханас ознайомлять Вас із усіма особливостями і тонкощами професій  логопед, тифлопедагог, олігофренопедагог, сурдопедагог, ортопедагог, психолог та ін., а також повідають Вам особливості та переваги навчання на цих спеціальностях. Прес-служба університету

•     На 82 році життя відійшов у кращий світ відомий український поет, перекладач, кіносценарист, літературний критик, член Наглядової ради НПУ імені М. П. Драгоманова Іван Драч.