Безпалько Ольга Володимирівна

. Posted in Інститут педагогіки та психології

Доктор педагогічних наук, доцент.

Освіта У 1982 році закінчила з відзнакою Прилуцьке педагогічне училище імені І.Я. Франка за спеціальністю «Початкове навчання».
У 1987 році закінчила з відзнакою Київський педагогічний інститут імені М. Горького за спеціальністю «Педагогіка та психологія», здобула кваліфікацію «Викладач-дослідник з педагогіки та психології».

Досвід роботи 1987-1995- викладач кафедри соціальної педагогіки педагогічного університету імені М.П. Драгоманова
1995-1997 – аспірант кафедри соціальної педагогіки НПУ імені М.П. Драгоманова
1997- вересень 2007 – старший викладач, доцент кафедри соціальної педагогіки НПУ імені М.П. Драгоманова
2007- 2008 – завідувач кафедри соціальної педагогіки та корекційної освіти КМПУ імені Б.Д. Грінченка

з 04.01.2008 по теперішній час – директор Інституту психології і соціальної педагогіки КМПУ імені Б.Д. Грінченка

Наукова діяльність1997 р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.01 «Формування готовності студентів педвузу до проектування організаційних форм виховної діяльності».
2007 р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук за спеціальністю 13.00.05 «Теорія і практика соціально-педагогічної роботи з дітьми та учнівською молоддю в територіальній громаді».
Досліджує питання соціально-педагогічної роботи з дітьми та учнівською молоддю в різних соціальних інституціях територіальної громади. Здійснює наукове керівництво соціально-педагогічними дослідженнями магістрантів і аспірантів.
Автор понад 80 наукових праць з проблем соціального виховання та соціальної педагогіки, у тому числі співавтор 12 підручників та навчально-методичних посібників, автор навчальних посібників «Соціальна педагогіка в схемах і таблицях», «Соціальна робота в громаді», «Соціальна педагогіка: схеми, таблиці, коментарі», які рекомендовані Міністерством освіти і науки України.
Працювала членом робочих груп Державної соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді,  консультантом, тренером та експертом у соціальних проектах міжнародних неурядових організацій (ПРООН ЮНЕЙДС, ЮНІСЕФ, Український фонд „Благополуччя дітей”, Представництво благодійної організації „Кожній дитині” в Україні, Представництво благодійної організації „Надія і житло для дітей” в Україні), які реалізовувалися за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.

Викладає дисципліни «Соціальна педагогіка», «Актуальні проблеми соціально-педагогічної роботи», «Соціальне проектування»

Нагороджена знаком „Відмінник освіти” (2002 р.),  знаком „За активну громадську діяльність” Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту (2006 р.), Подякою міського голови м. Києва (2008 р.).

•     Ось уже й навчальний рік розпочався для аспірантів, зарахованих на перший курс навчання.   А 17 жовтня 2017 року вони усі зібралися у залі послухати перші настанови очільника нашого вишу, адже цього дня мали змогу зустрітися з Віктором Андрущенком, ректором НПУ імені М.П. Драгоманова.     Ректор привітав молодих науковців та дав їм кілька слушних і цінних порад, почерпнутих з власного життєвого досвіду, приправивши їх, звичайно, жартами та цікавими історіями.

•     Мрієте про вступ до одного з найкращих вищих навчальних закладів? Вагаєтесь, яку спеціальність обрати? Хочете дізнатись, що очікує Вас протягом наступних 5 років життя?      Тоді приходьте 22 жовтня 2017 року на Всеукраїнський освітній форум «Успішний 11-класник» (http://znoua.com/go/azX90916mV85) у м. Київ та знайдіть відповіді на всі свої запитання!

•        Українські воїни! Українські козаки та козачки!      Дозвольте сьогодні від усієї нашої Великої Драгоманівської Родини висловити Вам вдячність за мирний і спокійний сон, за можливість кожного дня жити вільно на своїй території і ходити по рідній землі, розмовляти рідною мовою, за ту гордість, що виникає, коли називаєш себе українцем. У цьому Ваша безпосередня заслуга!

•     Останнім часом у певної частини студентів Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова виникли принципові розходження в думках та справах щодо завдань і принципів діяльності органів студентського самоврядування.     Окремі члени Студентської ради і особа, яка ініціює себе,  як її голова (хоча є усі підстави вважати її нелегітимною), своїми діями розбалансували діяльність студентського колективу. Через застосування ними брудних технологій, залякування та шантаж, студенти 11-ти факультетів із 16 були змушені висловити їм недовіру та своє прагнення представляти справжні інтереси всього колективу студентів на принципах відкритості, прозорості та колегіальності.

•   Колектив Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова привітав захисників нашої держави урочистим концертом «Під Покровою Твоєю, Богородице…», запросивши усіх, хто бажає, відвідати захід та долучитися до святкування. Серед учасників концерту – народні артисти, заслужені діячі мистецтва України, Заслужений академічний симфонічний оркестр, Заслужений академічний ансамбль пісні і танцю, творчі колективи Факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського.