Безпалько Ольга Володимирівна

. Posted in Інститут педагогіки та психології

Доктор педагогічних наук, доцент.

Освіта У 1982 році закінчила з відзнакою Прилуцьке педагогічне училище імені І.Я. Франка за спеціальністю «Початкове навчання».
У 1987 році закінчила з відзнакою Київський педагогічний інститут імені М. Горького за спеціальністю «Педагогіка та психологія», здобула кваліфікацію «Викладач-дослідник з педагогіки та психології».

Досвід роботи 1987-1995- викладач кафедри соціальної педагогіки педагогічного університету імені М.П. Драгоманова
1995-1997 – аспірант кафедри соціальної педагогіки НПУ імені М.П. Драгоманова
1997- вересень 2007 – старший викладач, доцент кафедри соціальної педагогіки НПУ імені М.П. Драгоманова
2007- 2008 – завідувач кафедри соціальної педагогіки та корекційної освіти КМПУ імені Б.Д. Грінченка

з 04.01.2008 по теперішній час – директор Інституту психології і соціальної педагогіки КМПУ імені Б.Д. Грінченка

Наукова діяльність1997 р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.01 «Формування готовності студентів педвузу до проектування організаційних форм виховної діяльності».
2007 р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук за спеціальністю 13.00.05 «Теорія і практика соціально-педагогічної роботи з дітьми та учнівською молоддю в територіальній громаді».
Досліджує питання соціально-педагогічної роботи з дітьми та учнівською молоддю в різних соціальних інституціях територіальної громади. Здійснює наукове керівництво соціально-педагогічними дослідженнями магістрантів і аспірантів.
Автор понад 80 наукових праць з проблем соціального виховання та соціальної педагогіки, у тому числі співавтор 12 підручників та навчально-методичних посібників, автор навчальних посібників «Соціальна педагогіка в схемах і таблицях», «Соціальна робота в громаді», «Соціальна педагогіка: схеми, таблиці, коментарі», які рекомендовані Міністерством освіти і науки України.
Працювала членом робочих груп Державної соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді,  консультантом, тренером та експертом у соціальних проектах міжнародних неурядових організацій (ПРООН ЮНЕЙДС, ЮНІСЕФ, Український фонд „Благополуччя дітей”, Представництво благодійної організації „Кожній дитині” в Україні, Представництво благодійної організації „Надія і житло для дітей” в Україні), які реалізовувалися за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.

Викладає дисципліни «Соціальна педагогіка», «Актуальні проблеми соціально-педагогічної роботи», «Соціальне проектування»

Нагороджена знаком „Відмінник освіти” (2002 р.),  знаком „За активну громадську діяльність” Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту (2006 р.), Подякою міського голови м. Києва (2008 р.).

•      В межах Політико-правового лекторію, організованого факультетом політології та права для студентів та співробітників НПУ імені М. П. Драгоманова, 17 жовтня 2018 року відбулась відкрита інтерактивна лекція кандидата наук з державного управління Ірини Верещук на тему: «Як зробити «сіру зону Європи» менш сірою».

•      Запрошуємо відвідати Десяту міжнародну виставку «Інноватика в сучасній освіті» та Восьму міжнародну виставку освіти за кордоном «World Edu».     Цьогоріч у роботі експозицій візьмуть участь 550 учасників із 25 регіонів України, Чехії, Словаччини, Польщі, Болгарії, США, Франції.    НПУ імені М.П.Драгоманова представить свій проект «Організація змішаного навчання (blended learning) в університеті  із застосуванням інтерактивних smart-технологій».

•      23 жовтня 2018 року о 16:30 запрошуємо відвідати зустріч із заслуженим учителем України С.О.Ліфицем.     Сергій Олександрович – учитель математики Харківського фізико-математичного ліцею №27. Його учні здобули 22 медалі Міжнародних математичних олімпіад (IMO), ставали призерами і переможцями Європейських олімпіад для дівчат.      Місце проведення: ауд.448, ЦК НПУ імені М.П.Драгоманова.      Для участі потрібно зареєструватися за посиланням.   Прес-служба університету

•    Щороку для студентів ІІ курсу напряму «Філософія» і «Дизайн» організовується культурологічна практика, яка має на меті ознайомити студентів з діяльністю провідних культурно-мистецьких закладів столиці. Протягом місяця студенти відвідують найкращі музеї і виставки, читають культурологічні книжки і переглядають фахові кінострічки.

•   Дбаючи про те, щоб наші студенти стали справжніми професіоналами своєї справи, Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова створює всі необхідні умови для їхнього професійного становлення. От і першокурсники-міжнародники факультету психології вже починають переймати досвід своїх шанованих майбутніх колег.